ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Сфера застосування

Ця політика конфіденційності описує практику Minerva Marine Inc. (надалі іменується як “компанія Minerva” та/або «ми») стосовно інформації, зібраної на цьому сайті (далі – «наш веб-сайт»). Компанія Minerva має дуже серйозний підхід стосовно конфіденційності та, як результат, ми очікуємо, що відвідувачі нашого сайту будуть ознайомлені з цією політикою, яка пояснює як ми збираємо, обробляємо та захищаємо персональну та/або не персональну інформацію. Надаючи будь-яку інформацію нам, ви визнаєте, приймаєте та погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності. Крім того, якщо ви надаєте будь-яку інформацію стосовно інших людей, ви заявляєте, що маєте на це повноваження та даєте нам дозвіл використовувати дану інформацію відповідно до цієї Політики конфіденційності.

Збір, використання та розголошення персональної інформації

Ми можемо збирати, зберігати та використовувати Персональну інформацію, яка надається Вами добровільно. «Персональна інформація» - це інформація, яка ідентифікує Вас як особу, така як ім’я, стать, дата народження, громадянство, сімейний стан, адреса, номер телефону (включаючи домашній та мобільний номери), адреса електронної пошти, інформація про освіту, інформація про зайнятість та ін. Ми можемо використовувати Персональну інформацію, яку ви обираєте для подання в цілях адміністрування нашого веб-сайту, для ділових цілей, таких як аналітика та управління, для розгляду запитів, зроблених Вами стосовно нашого веб-сайту і для контакту з Вами, за необхідністю. Спеціальні цілі збору та обробки Персональної інформації та правові основи для такої обробки будуть надані Вам з повідомленням, коли ви надасте нам свою Персональну інформацію (наприклад, заявки на роботу в морі та на березі). Ваша Персональна інформація може бути переглянута нашими співробітниками для цілей, викладених в цій Політиці та можуть також розкриватися, коли це необхідно або доречно (а) згідно чинного законодавства та/або (б) відповідно до судових процедур.

Захист Персональної інформації

Нашим пріоритетом є захист конфіденційності Вашої персональної інформації та, в цьому відношенні ми приймаємо всі резонні технічні, організаційні та адміністративні заходи, щоб запобігти втраті, неправильному використанню, несанкціонованому доступу або зміні Вашої Персональної інформації. Хоча ми захищаємо Ваші персональні дані та поважаємо Ваше право на конфіденційність, слід враховувати, той факт, що передача інформації через Інтернет за своєю суттю являється незахищеною і тому ми не можемо гарантувати безпеку даних, що надсилаються через Інтернет. У зв’язку з цим ми закликаємо Вас бути дуже обережними, перш ніж розкривати будь-яку інформацію.

Кар’єра

На нашому веб-сайті є посилання на розділ «Кар’єра» , в якому розміщується інформація про роботу. Будь-яка Персональна інформація та резюме, подані через цей розділ, будуть оброблятись відповідно до умов та «Повідомлення про обробку персональних даних», що містяться на ньому.

Оновлення – Зміни

Ми маємо право змінити або оновити цю Політику конфіденційності без попереднього письмового попередження. Будь-які зміни в цій Політиці конфіденційності набудуть чинності, коли ми опублікуємо переглянуту Політику конфіденційності на нашому веб-сайті. Використання Вами сайту після цих змін, означатиме, що Ви приймаєте переглянуту політику.

Загальні рекомендації

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ НЕПОВНОЛІТНІМИ Наш веб-сайт призначений для осіб, яким дозволено розповсюджувати свої особисті дані без дозволу батьків, тому ми просимо осіб віком до 18-ти років не надавати свою Персональну інформацію через наш веб-сайт. ЧУТЛИВА ІНФОРМАЦІЯ Ми радимо Вам не розголошувати будь-яку чутливу особисту інформацію (наприклад, інформацію, пов’язану з расовим чи етнічним походженням, політичними поглядами, релігією чи іншими переконаннями, здоров’ям чи медичними умовами) на нашому веб-сайті або через наш веб-сайт.

Ваші права

Ви маєте право вимагати копію всієї інформації, що ми зберігаємо для Вам. Перш ніж розкривати Вам будь-які Персональні дані, ми можемо попросити підтвердження Вашої особи. Ви також маєте право стерти або виправити Ваші особисті дані, а також право обмежувати або заперечувати обробку Ваших особистих даних компанією Minerva. Крім того, ви маєте право одержувати персональні дані, які ми зберігаємо для вас, у структурованому, широко використовуваному та машинозчитуваному форматі для передачі в інші компанії без перешкод від нашої компанії. Вищезазначені права можуть бути здійснені шляхом передачі електронного листа на вказану нижче електрону адресу. Ви також маєте право подати скаргу в органи захисту даних.

Наші деталі

Цей веб-сайт належить та використовується компанією Minerva Marine Inc. з Маджуро, Маршалові острови, яка законно заснувала офіс у Греції, за адресою 141-143 пр-т Вуліагменіс, Вула, 16673, Афіни. Якщо Ви маєте запитання стосовно цієї Політики конфіденційності, ви можете звернутися до співробітника компанії Minerva з питань захисту даних за електронною адресою: dpo@minervamarine.com або за телефоном: +30 210 8907500, або напишіть на адресу компанії, яка вказана вище.

Офіс 502,
Пров. Віце-Адмірала Жукова 21/23 (бізнес-центр «Ольвія») Одеса, Україна
65026
Тел.: +38(048) 7374528
Тел/Факс: +38(048) 7737021
e-mail: marine@te.net.ua, info@minerva.od.ua
Minerva Marine Linkedin